Relacja z Dnia Otwartego na Wydziale

Data: 13.02.2018 Kategoria: Informacje ogólne

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Dnia 9.02.2018r. odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów na studia na Wydziale Techniczno-Inżynieryjnym Politechniki Wrocławskiej w siedzibie Wydziału przy ulicy Armii Krajowej 78 w Wałbrzychu.  Odwiedziło nas około 200 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych mieszczących się w Wałbrzychu.

Przybyłych gości powitał Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej oraz Prodziekan Wydziału Pan  dr inż. Wojciech Połowczuk. Następnie odbyły  się ciekawe, specjalistyczne warsztaty i wykłady  prowadzone przez pracowników Uczelni oraz studentów. Gościliśmy również  przedstawicieli firmy NSK Steering Systems Europe Sp.   z o.o. oraz przedstawicieli Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST-PARK sp. z o.o. Dzień Otwarty spotkał się z dużym zainteresowaniem młodzieży.

Dzień Otwarty Wydziału Techniczno-Inżynieryjnego