Kwaterowanie do Domu Studenckiego

Data: 23.09.2024 Kategoria: Informacje ogólne

Uprzejmie informujemy, iż kwaterowanie do Domu Studenckiego T-25 w Wałbrzychu na rok akademicki 2024/2025 będzie się odbywało :

w dniach 27 i 30 września w godzinach 8.00 do 13.00.

w dniu 1 października w godzinach od 8.00 do 15.00.

Odpowiadając na pytania wielu z Państwa wyjaśniam, że na standardowe wyposażenie wszystkich pokoi mieszkalnych znajdujących się na 1 piętrze budynku składa się:

• Łóżko jednoosobowe o wymiarach 90x200 cm z materacem i nakładką ochronną.
  • Biurko z krzesłem.
  • Stół.
  • Szafa ubraniowa.
  • Regał stojący.
  • Kosz na śmieci.
  • Miotła i szufelka
  • Suszarka stojąca na pranie.
  • Karnisz z zasłonami na okno.
  • Lodówka.
  • Aneks kuchenny w formie mebli ( szafa do przechowywania artykułów spożywczych, szafka boczna - pomocnicza, blat roboczy)

Dodatkowo informuję, iż w "module dziewczęcym" znajduje się toaleta wraz z prysznicem i dwoma umywalkami dla 4 pokoi.

Wszystkie toalety i prysznice zarówno damskie jak i męskie znajdują się na tym samym piętrze co pokoje mieszkalne tj. 1 poziom.

Kuchnia (blaty robocze i kuchenki gazowe, zlewy robocze) wraz z pralnią znajdują się na parterze budynku i służą do wspólnego użytkowania.

W pralni na poziomie parteru są także do wspólnego użytkowania (bezpłatnie) 3 nowe pralki automatyczne.