Informacje dla kandydatów przyjętych na studia w rekrutacji 2018/2019

Data: 24.08.2018 Kategoria: Informacje ogólne

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Informacje dla kandydatów przyjętych na studia w rekrutacji 2018/2019

1. Zapraszamy na spotkanie „Poznaj swoją uczelnię”: sekretariat toku studiów (dziekanat); bibliotekę; dom studencki; regulaminy – studiów, pomocy materialnej, zasady zamieszkania w DS; odbiór legitymacji studenckich, itp.
Politechnika Wrocławska w Wałbrzychu ul. Armii Krajowej 78 Piątek  28.09.2018r., godz.10.00

2. Rok akademicki rozpoczyna się 1 października 2018r. zajęciami dydaktycznymi zgodnie   z semestralnym planem zajęć dostępnym w gablotach wydziałowych oraz na stronie www.walbrzych.pwr.edu.pl

3. Wnioski o stypendia socjalne i inne fundusze pomocy materialnej należy składać osobiście  w Wałbrzychu w Dziekanacie Wydziału na drukach uczelnianych z potwierdzonym przez właściwy Urząd Skarbowy zaświadczeniem  o dochodach członków rodziny.
Wysokość stypendiów jest zróżnicowana i zależy od wysokości dochodu. Kategorie i stawki stypendiów ukażą się w Regulaminie pomocy materialnej dla studentów.
Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.walbrzych.pwr.edu.pl lub w sekretariacie toku studiów tel. 748478656.

4. Wnioski o przyznanie miejsca w domu studenckim należy składać w sekretariacie toku studiów do 5 września 2018r. na drukach uczelnianych dostępnych w sekretariacie oraz na stronie www.walbrzych.pwr.edu.pl.
 W domu studenckim można zamieszkać od dnia 28 września 2018r.

5. W dniu 28 września 2018r. otrzyma Pan/i legitymację studencką. Opłatę za legitymację wnosi się na indywidualne konto studenta. Numer indywidualnego konta studenta wygeneruje system EDUKACJA.CL (jest to numer inny od numeru konta rekrutacyjnego).
 Oryginał dowodu wpłaty  należy złożyć w sekretariacie toku studiów przy odbiorze legitymacji.